Buď zdravá

Infrashape

Telo

InfraShape Horizontal

Prístroj na formovanie postavy najnovšej generácie. Ide o kapsulu 

ležatého bicykla, ktorý zahŕňa viacero inovatívnych technológií.

 • dotykový monitor
 • vákuová masáž
 • infračervené svetlo
 • kolagénové lampy
 • svetelná a aromaterapia

Bezpečný tréning pre moletnejších, alebo pre začiatočníkov. Ležatý bicykel odbremení chrbticu čím sa možno vyhnúť poraneniu chrbta. Počas tréningu ležíte pohodlne, pričom sa zbavujete prebytočných kilogramov. Počas tréningu môžeš počúvať svoju obľúbenú hudbu, jednoducho vieš pripojiť svoj Android alebo Iphone zariadenie, sledovať YouTube videá, Facebook alebo Multivision.

Nakoľko ste uzavretý iba od pŕs dole, nebudete mať počas tréningu nepríjemný pocit, že teplo z infračervených lámp bude mať vplyv prípadne aj na vašu tvár. Potenie je jednoznačné aj na tých miestach, kde nieste uzavretý, lebo telo je jeden celok. Keď sa naštartuj metabolický proces, napríklad vplyvom infra svetla, celé vaše telo zareaguje potením v záujme zachovania homeostázy. Úžasné výsledky v boji s nadváhou a s celulitídou. Zariadenie spája vákuovú masáž pod tlakom s infra svetlom, čím urýchľuje chudnutie, extra spaľovanie kalórií a veľmi efektívne tvarovanie postavy. Toto všetko dopĺňajú kolagénové lampy, čo prispieva k omladzovaniu pleti.

Založená na LED technológii. Výber farby bezdrôtovým riadením. Vopred definované programy pre automatický výber farby. Dosahujú sa ňou výborné výsledky pri všetkých chorobách, pri ktorých diagnóza súvisí s vegetatívnou nervovou sústavou, alebo kde je cieľ podporovanie imunitného systému – pri energetickej kríze, chorobách žalúdka a čriev, pohybového ústrojenstva, kožných zápaloch. Zároveň sa však použitie neodporúča pri dekompenzovaných srdcových chorobách, latentných psychických poruchách, pocitoch úzkosti, ani pri karcinómoch. Nesmieme zabudnúť ani na to, že sa na farebnú alebo svetelnú terapiu nemôžeme pozerať ako na samostatný liečebný zákrok, ale je to výborná doplňujúca liečebná metóda. Pri zachovaní zdravia a prevencii ochorení sa však s nimi dosahujú dobré výsledky aj samostatne.

V režime THERMAL môžete spustiť automatické dávkovanie éterických olejov. Počas tréningu máte  možnosť vypnutia a zapnutia tejto funkcie. Éterické oleje vplývajú počas vdychovania najčastejšie na limbický systém mozgu. Vdychované éterické oleje znižujú pocit únavy, zlepšujú celkovú dispozíciu a následne pomáhajú aj pri zaspávaní.

Vákuom podporíme viditeľné omladenie pleti, výrazný úbytok tuku a zvýšenie metabolických procesov na zadočku a hornej časti stehien. Počas tréningu sa v pokožke a tukovom tkanive uplatňuje sací efekt vákua. Nízky tlak najprv nasáva krv do problematických zón tukového tkaniva, kde sa obohatí v mastných kyselinách poskytujúcich energiu. Zmena tlaku urýchli transport tukov k svalovému tkanivu. Pri dorazení k svalom sa tuky počas pohybu definitívne spália. Vákuový tréning je vlastne priebežné striedanie vysokého a nízkeho tlaku, čo pôsobí na celulitídu dvojnásobne: intenzívne zásobuje tukové tkanivo krvou v problematických partiách, urýchli transport tukov k pracujúcim svalom. Vákuový tréning neumožňuje iba cielené spaľovanie tukov, ale dané tkanivo aj odbremení a regeneruje. Výsledok je fascinujúci: organizmus pri jeho použití začína spaľovať tuky už počas 3. minúty. 98% trénujúcich dosahuje maximum fázy spaľovania tukov pri 30. minúte tréningu.

Vplyvy vonkajšieho prostredia a prirodzené procesy sprevádzajúce starnutie časom výrazne znižujú schopnosť tvorby kolagénu, teda ako organizmus starne, stáva sa čoraz vráskavejším. Počas ošetrovania sa zvyšuje hydratácia, čo podporuje vrátenie obsahu vlhkosti do pleti. Vďaka týmto pozitívnym procesom sa zrýchli bunková aktivita, prirodzená regenerácia, pleť sa obnoví. Má vyhladzovacie účinky, stimuluje spotrebovanie kyslíka a detoxikáciu v pokožke. Zlepší sa schopnosť vstrebávania a viazania vody v pokožke, čím sa pleť viditeľne regeneruje a omladzuje. Kolagénová terapia je dokonalé riešenie na omladzovanie pleti. Nezávislé výskumy dokazujú, že niektoré bunky pokožky sa dajú vyprovokovať k tvorbe kolagénu, elastínu a istých enzímov, ak budeme žiadanú plochu ožarovať 620 nm-ovým intervalom vlnovej dĺžky viditeľného svetla. Výsledok sa dostaví po 6 – 8 týždňoch. Spojivové tkanivo sa nachádza po celom tele. Je najdôležitejšou súčasťou bielkovín v pokožke a kostnej chrupavke, ako aj v podpornom systéme organizmu. Kolagén tvorí 70% spojiva pokožky.

Ochrana proti spáleniu, nakoľko vplyvom svetla sa tvoje telo samo zohrieva, infračervený interval: 1.4-14 mikrometrov – blízko k intervalu slnečného žiarenia. Infra svetlo je mimoriadne šetrné, nakoľko cez horné vrstvy pokožky preniká spôsobom, že sa neabsorbuje. Vyhrievanie pôsobí v nižších vrstvách, čo stimuluje krvný obeh, čím sa zlepší zásobovanie orgánov kyslíkom. Cievy sa rozšíria, klesá krvný tlak – aktivuje sa srdce a celý krvný obeh. Terapia prebieha pri teplote 40-50 °C, čo šetrí cievne ústrojenstvo. Zvláštnosťou infra svetla je, že aktivuje bunky, čím sa telo zohreje, ale vzduch naokolo nie. Zlepšuje bunkoví metabolizmus, zrýchľuje rozklad a vylučovanie metabolitov, rieši problémy s celulitídou, odbúrava tukové vankúšiky, aktivovuje imunitný systém a naštartuje samoliečebné mechanizmy. Infra svetlom sa dajú dosiahnuť výborné výsledky pri poklese hmotnosti a spaľovaní tukov.. Vplyvom tepla sa zlepší krvné zásobovanie tukového tkaniva a naštartuje sa odvoz mastných kyselín.  Zvýši sa aj spotreba kalórií. Znamená to, že telo spáli 300 – 600 kalórií – čo zodpovedá priemernému obedu. Aby ste spálili toľkoto kalórií, museli by ste ubehnúť 5 km. Teda vplyvom infračerveného svetla sa organizmus dokáže zbavovať metamolitov a pokožka sa stáva pružnejšou a napnutejšou.

Kontroluj si svoje tréningy! Okamžité výsledky meraní: prekonaná vzdialenosť, časový interval, rýchlosť, spálené kalórie, a pod. Reálna imitácia terénu. V závislosti od vybranej trasy zariadenie automaticky mení stupeň náročnosti.

Interaktívny Tréning: Všetky ponúkané prvky vizualizácie sú zosúladené s rýchlosťou nástroja. Doplnková funkcia s 15″ dotykovým LCD displayom. Virtuálne tréningy, v ponuke: Tréning v uliciach Los Angelesu, Benátok, v divokej púšti alebo po lesnej cestičke.

Môžeš si vybrať z viacerých možností, ktoré ti premenia tréningy Shape it Up na skutočný zážitok. Počúvaj naše hudobné mixy počas svojho tréningu, pozeraj seriály, alebo si jednoducho vyber z internetu akékoľvek médium, a užívaj si tréning vo vlastnom štýle.

KONTRAINDIKÁCIE

 • Tehotenstvo
 • Kojenie
 • Choroby srdca / obehového systému
 • Čerstvé pooperačné stavy
 • Zápalové ochorenia
 • Akútna infekcia
 • Horúčka
 • Bolestivé, vypuklé kŕčové žily
 • Trombóza a náchylnosť na ňu

ČO SI PRINIESŤ NA TRÉNING

 • Športová podprsenka
 • Nohavičky alebo krátke nohavice
 • Ponožky
 • Pokiaľ chcete trénovať obutý, tak športovú obuv
 • Počas tréningu budete mať okrem obuvi všetko čo máte na sebe mokré, tak si prineste niečo na prezlečenie!