Buď krásna

Manikúra

Ruky

Manikúra a gélové nechty

Klasická manikúra

Klasická manikúra obsahuje skrátenie, prípadne úpravu tvaru nechtov, úpravu a zatlačenie nechtovej kožičky. Následne sa preleští nechtová platnička alebo sa necht prelakuje výživným lakom.

Približná dĺžka trvania 30-45 minút.

japonská manikúra

Japonská manikúra je zalešťovanie včelieho vosku do prírodného nechtu. Pomocou tohto zalešťovania vznikne na povrchu nechtu glazúra, ktorá zabraňuje nežiadúcemu odplavovaniu prírodných lipidov, teda vysušovaniu nechtov. Nechtový koreň začína produkovať nové keratínové bunky, dochádza k ich spevneniu a oživeniu. Japonská manikúra podporuje spevnenie, prekrvenie a rast nechtov na rukách. Je vhodná pre všetkých, ktorých trápia problémy s lámavými, štiepajúcimi a nerastúcimi nechtami. Obsah zloženia japonskej manikúry je vhodný aj pre alergikov.

Hlavné zložky P-shine je včelí vosk, kremičitá hlinka, jemné parafíny, glycerín, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamín B5.

Doba ošetrenia nechtov touto metódou trvá 40-50 minút. Výsledok je vysoký lesk nechtov, a pri doporučených a opakovaných návštevách salónu o 3-4 týždne, sú výsledky kvality nechtov viditeľné.

Približná dĺžka trvania 45 minút.

Lakovanie – francúzska manikúra

Ide o nalakovanie koncov nechtov bielym lakom a prelakovanie priesvitným lakom.

Klasické jednofarebné lakovanie

Lakovanie nechtov pozostáva z nalakovania základnej Bonder vrstvy, ktorá svojím gumenným základom vytvára perfektnú väzbu medzi prírodným nechtom a farebným lakom, pričom chráni nechtovú platničku. Farebný lak sa nanáša v dvoch vrstvách pre sýtosť odtieňa a záverečný rýchloschnúci lak tvorí zároveň ochranu laku pred ošúchaním.

Približná dĺžka 10 minút + presušenie laku aspoň 15 minút.

Parafínový zábal

Počas bežného dňa dochádza k nadmernému vysušovaniu pokožky rúk a jej následnému popraskaniu. Peeling rúk, masáž rúk a parafínový zábal Vaše ruky nielen omladia, ale aj uvoľnia a zjemnia pokožku. Vyhladzujú vrásky, zmierňujú problémy v prípade artritídy, arbrózy a rôznych foriem reumatizmu, stimulujú cirkuláciu krvi v rukách. Parafínový zábal pôsobí ako mini-sauna. Je vhodný kombinovať ho pri manikúre.

Nechá sa pôsobiť 20 minút.

Gél lak

Gélový lak je na prírodnej báze. Aplikuje sa ako lak a vytvrdzuje sa v UV lampe. Vydrží 3-4 týždne. V ponuke je viacero farebných odtieňov. Jednoducho sa aplikujú a jednoducho sa odstraňujú. Najprv nanesieme primer, následne základný gel – base coat, farebný gel lak v dvoch vrstvách a na záver vrchný gel – top coat.

Približná doba trvania 45 minút.

IBX Systém

Ide o systém, ktorý je špeciálne vyvinutý pre:

  • ochranu nechtového lôžka nielen pre ženy ale aj pre mužov
  • zaistenie správnej väzby medzi nechtovým lôžkom a lakmi na nechty (gellaky a gelovú modeláciu)
  • liečbu poškodeného, slabého nechtu, ktorý sa štiepi alebo je po úraze
  • vyrovnanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa nechet stáva hladkým
  • i k obnove nechtov u zákazníčiek, ktoré si nechty okusávali
  • podporu správneho rastu zdravého nechtu

Približná doba trvania 60 minút.

Gélové nechty

Približná doba trvania 90 minút.

Ak pred modeláciou treba odstrániť staré nechty, doba trvania je cca 120 minút.